STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A

Poświęcenie sztandaru Gimnazjum Integracyjnego nr 61

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele parafialnym p.w. Dobrego Pasterza, gdzie w obecności innych pocztów sztandarowych wolskich gimnazjów został poświecony nasz nowy sztandar. Mszy przewodniczył ks. dr Marek Przybylski, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Warszawskiej Kurii Metropolitalnej. Koncelebransami byli ks. prałat Józef Łazicki, emerytowany proboszcz parafii pw. Dobrego Pasterza, ks. dr Zdzisław Struzik, obecny proboszcz parafii.
Poczet sztandarowy tworzyli rodzice z Rady Rodziców przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 65.
Pierwsze czytanie przeczytała p. Karolina Pietrzak, Modlitwę wiernych przygotowała s. Małgorzata wraz z uczniami. Sztandar poświęcił proboszcz parafii ks. Zdzisław Struzik.
Na Mszy Świętej byli obecni: p. dyrektor Magdalena Księżopolska, p. dyrektor Bożena Ragus, p. Małgorzata Załuska, reprezentująca Kancelarię Prezydenta oraz nauczyciele i uczniowie.