STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A

Nowe szkoły sendlerowskie 18.11.2011

Nowe szkoły sendlerowskie – 18.11.2011 r. 18.XI.2011r. do rodziny szkól sendlerowskich dołączyły:
Gimnazjum Niepubliczne nr 1
oraz
Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 38 z oddziałami integracyjnymi.
Obie szkoły mieszczą się przy ul. Skrajnej 10 w Warszawie (Bródno).

Poczet sztandarowy naszego gimnazjum wraz z 2 innymi szkołami noszącymi imię naszej patronki (Gimnazjum nr 23 – Praga Pd i Gimnazjum z Otwocka) uczestniczyli w ceremonii nadania imienia Ireny Sendlerowej obu szkołom. W uroczystości tej wzięła udział córka patronki p. Janina Zgrzembska, biografka p. Anna Mieszkowska i inni znamienici goście. Pokaz slajdów

Nowe szkoły sendlerowskie


Foto: Gabriela Bobrzak Nowa szkoła sendlerowska – 22.10.2010 r. Gimnazjum nr 2 w Otwocku przy ul. Poniatowskiego

22. X. 2010 r. delegacja naszego gimnazjum wraz z pocztem sztandarowym pod opieką p. dyrektor M. Księżopolskiej i p. G. Bobrzak wzięła udział w nadaniu imienia Ireny Sendlerowej Gimnazjum nr 2 w Otwocku przy ul. Poniatowskiego. Nasza rodzina szkół sendlerowskich powiększa się o kolejne szkoły przyjmujące imię naszej patronki.