STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A

Ceremonia p. Zygmunta Rolata

24 kwietnia w Muzeum Historii Żydów Polskich odbyła się ceremonia uhonorowania medalem „Dla ludzi czyniących dobro” Pana Zygmunta Rolata, który sprawował mecenat i patronat honorowy nad Międzynarodowym Zjazdem Szkół Sendlerowskich organizowanym przez naszą szkołę w czerwcu zeszłego roku. Bez pomocy Pana Zygmunta Rolata nie byłoby możliwe zorganizowanie z tak wielkim rozmachem międzynarodowego święta społeczności szkół noszących imię Ireny Sendlerowej. Dzięki pomocy w organizacji wyjątkowego wydarzenia dla naszych wychowanków realne stało się to, o czym marzyła wielka Patronka – oto „dzieci Ireny Sendlerowej” współdziałają i rozpowszechniają wartości uniwersalne – dobro, tolerancję, miłość ponad wszelkimi podziałami. Wręczając medal chcieliśmy serdecznie podziękować za wsparcie nam udzielone, bez którego nasze przedsięwzięcie nie byłoby możliwe. Pokaz slajdów

24.04.2014