STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A

AKTUALNOŚCI z życia SZKOŁY


Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Skarby naszej pamięci” – 12.06.2017


Opracowanie: p. Magdalena Szczypińska

W drugim semestrze ogłoszono Międzyszkolny Konkurs Literacki „Skarby naszej pamięci”. Został on zorganizowany przez szkoły Sendlerowskie z ul. Skrajnej (Szkołę Podstawową Niepubliczną nr 38 z Oddziałami Integracyjnymi i Gimnazjum Niepubliczne nr 1). Wzięli w nim udział uczniowie szkół Sendlerowskich z całej Polski. Chętni uczniowie naszej szkoły również napisali prace (zainspirowane biografią lub wybranymi słowami Ireny Sendlerowej). Dwie z nich zostały nagrodzone.

W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Oliwia Powszedna, a praca Krystyny Koper zapewniła jej trzecie miejsce w kategorii gimnazjów. Gratulujemy dziewczętom, ich teksty załączamy poniżej.