STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A
< Powrót

Gramy dla WOŚP

W czwartek 19 stycznia 2023 r. Szkoła Podstawowa nr 236 im. Ireny Sendlerowej po raz 14. zjednoczyła się w organizacji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieczę nad całością sprawował szkolny Wolontariat. 

Wielkim sukcesem okazał się kiermasz ciast - od wczesnych godzin uczniowie, pracownicy szkoły, a później również rodzice, w zamian za datek do WOŚP-owej puszki otrzymywali słodkie ciasta, w przygotowaniu których wsparła nas Rada Rodziców. Serdecznie dziękujemy! 

Punktem kulminacyjnym wieczoru był występ przygotowany przez uczniów klas młodszych – przedstawienie świąteczno-noworoczne pt. „Podróż do Laponii”, zaś przysłowiową wisienką na torcie okazała się następująca po nim aukcja prac naszych dzieci oraz WOŚP-owych gadżetów. Wynik licytacji przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania.  

Jesteśmy wzruszeni i wdzięczni za okazane wsparcie. Do zobaczenia w przyszłym roku! 

* Kwesta na terenie naszej szkoły odbędzie się w dniach 19.01-27.01.2023. 


PODZIĘKOWANIE
Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność za pomoc w organizacji 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! Dzięki Państwu, naszym wspaniałym Uczniom oraz Nauczycielom i Rodzicom, dzięki Waszym gorącym sercom udało się zebrać 9266,29 zł!

Dziękujemy za wspaniałe wypieki i organizację kiermaszu ciast. Dziękujemy za przedstawienie  pt. Podróż do Laponii. Dziękujemy za zorganizowanie aukcji prac naszych uczniów oraz WOŚP-owych gadżetów.
Jeszcze raz z całego serca dziękujemy Wszystkim za pomoc i zaangażowanie!
Magdalena Księżopolska i Beata Łaszkiewicz