STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A
< Powrót

Zima w mieście 2023

13 - 26. lutego 2023 r.


Zapisy do Akcji „Zima w Mieście” 2023, przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń rozpoczną się 2 stycznia 2023 r. od godziny 8:00 i potrwają do 15 stycznia 2023 r.

Zima w mieście (pzo.edu.pl)


Również od 2 stycznia 2023 r. od godziny 8:00 rozpoczynamy zapisy za pośrednictwem systemu zgłoszeń do Akcji Wspólna Warszawska Zima organizowanej przez Miasto Stołeczne Warszawa i Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci - UNICEF. Wspólna Warszawska Zima to propozycja zajęć integracyjno-opiekuńczo-wychowawczych uzupełniających ofertę Warszawskiej Akcji Zima w Mieście 2023. Projekt finansowany jest przez UNICEF i adresowany do dzieci uchodźców, przybyłych do Polski po 24 lutego 2022 r. w związku z konfliktem zbrojnym w Ukrainie. Procedura zapisów dzieci z Ukrainy do Wspólnej Warszawskiej Zimy  jest analogiczna do zapisów do Akcji Zima w Mieście 2023. Aby zapisać dziecko należy wejść na stronę warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl , w zakładce Dzieci z Ukrainy zostaną zamieszczone wszystkie informacje (również w języku Ukraińskim).