STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A
< Powrót

Odwiedziny przedszkolaków

W czwartek 1 grudnia mury naszej szkoły odwiedziły dzieci z pięciu okolicznych przedszkoli. Uczniowie klas 2a, 2b oraz 3b z wielką przyjemnością ugościli przedszkolaków. Największe emocje u naszych gości wzbudził występ artystyczno - muzyczny „Podróż do Laponii” w wykonaniu starszych kolegów i koleżanek. W trakcie przedstawienia dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych przy muzyce, wspólnie śpiewały piosenki, miały też okazję spotkać się z Mikołajem, który przybył na hulajnodze z workiem pełnym niespodzianek. Przedszkolaki zostały obdarowane drobnymi upominkami. Dla maluchów było to nie lada przeżycie, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Wizyta ta miała na celu adaptację i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klas I.

Zatem zapraszamy do naszej szkoły!!!