STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A
< Powrót

Lato w Mieście 2022


W dniu 19 lipca rozpoczęła się w naszej szkole akcja „Lato w mieście 2022”. W tym roku na dzieci czeka moc atrakcji, ciekawych, kreatywnych, rozwijających warsztatów oraz wyjść a także masa dziecięcej frajdy. Tygodniowy harmonogram jest wywieszony na drzwiach szkoły.

*Zwrot środków za opiekę, zgodnie z regulaminem nastąpi po zakończeniu akcji, po wypełnieniu wniosku i dostarczeniu go do szkoły drogą elektroniczną lub osobiście.

*Zgłoszenia nieobecności dziecka na posiłkach należy dokonać do godz. 14.00 dnia poprzedzającego

• sms tel. 511-131-276

• mail beata.swierk@szwajcarka.net

W informacji proszę wpisać dane dziecka, numer szkoły (w której odbywa się Lato w Mieście) i termin nieobecności (od – do). Można zgłaszać kilka dni razem. Zgłoszenia do wychowawcy lub opiekuna grupy nie będą honorowane. Zwroty za posiłki będą dokonane po zakończeniu akcji na podstawie mailowego wniosku od Rodzica koniecznie z podanym numerem konta. Niedopełnienie warunków będzie jednoznaczne z rezygnacją ze zwrotu.