STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A
< Powrót

Sport to zdrowie

W dniach 5-23.04.2021 odbył się zorganizowany przez Świetlicę szkolną XII Ogólnopolski konkurs plastyczny dla wychowanków świetlic pt. „Czy to prawda, że sport to zdrowie. Nawet dziecko Ci to powie, albo narysuje”. Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkich uczniów z klas I-IV naszej szkoły.

 Przedmiotem konkursu  było zilustrowanie dowolną techniką plastyczną podanego tematu pracy, której głównym celem jest propagowanie aktywności fizycznej w życiu codziennym, odszukanie promocji sportu w literaturze, zachęcanie wszystkich do uprawiania sportu.

 Na ręce organizatorów wpłynęły prace wykonane rozmaitymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych materiałów.  Wszystkie prace były bardzo oryginalne, a ich autorzy zasługują na pochwałę. Trzymamy kciuki i czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.