STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A
< Powrót

Projekty ekologiczne

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła uczestniczy 
w Dzielnicowym Programie Edukacji Ekologicznej:

„ECO Z TWOJĄ WOLĄ”.

W ramach realizacji programu w STREFIE UCZNIA będziemy umieszczać wszelkie informacje o realizowanych działaniach.

pismo-Pani-Burmistrz


Kampania „Tusz do paki”

28 września rozpoczęła się w naszej szkole kampania edukacyjno-charytatywna „Tusz do paki”.  Organizatorem akcji jest firma Eko-system, która od ponad 19 lat zajmuje się odzyskiwaniem z rynku zużytych kartridży oraz tonerów  i przekazywaniem ich do recyklingu.

Na szkolnym korytarzu oraz w salach lekcyjnych pojawiły się plakaty informacyjne oraz specjalnie oznakowane kartony, do których można wrzucać zużyte tusze z drukarek atramentowych.

Zachęcamy uczniów, rodziców i nauczycieli do aktywnego udziału w akcji poprzez wrzucanie do oznaczonych kartonów zużytych tuszy z drukarek atramentowych. Za zebrane tusze firma Eko-system zakupi karę dla zwierzaków ze schroniska. Im więcej tuszy zbierzemy, tym więcej karmy przekażemy potrzebującym zwierzakom.

A więc działajmy! Wrzuć  pusty tusz do paki i dokarmiaj zwierzaki!