STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A
< Powrót

Wizytacja Księdza Biskupa

W poniedziałek 9.03.2020 r. w naszej szkole miała miejsce wizyta księdza biskupa Tadeusza Pikusa. Wpisuje się ona w cykl spotkań organizowanych podczas wizytacji kanonicznej, która miała miejsce w parafii na terenie której znajduje się nasza szkoła. Ksiądz biskup został powitany przez delegacje uczniów naszej szkoły oraz dyrekcję. Następnie miało miejsce spotkanie ekscelencji z nauczycielami, podczas którego kadra nauczycielska mogła podzielić się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami dotyczącymi wychowania dzieci i młodzieży. Na koniec tego spotkania ksiądz biskup udzielił Pasterskiego Błogosławieństwa i udał się na spotkanie z pierwszoklasistami. Młodzi uczniowie z wielkim entuzjazmem powitali księdza biskupa i od razu przeszli do zadawania pytań, na które nasz gość chętnie odpowiadał. Spotkanie zakończyło się zrobieniem pamiątkowego zdjęcia i udzieleniem błogosławieństwa.