STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A
< Powrót

Gwiazdkowe marzenia

W dniu 27 listopada klasa 3a miała wyjątkowych gości. Z wizytą do dzieci przyszedł wiceburmistrz Woli p. Robert  Rafałowski wraz z przedstawicielem „Super Expressu”. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Gwiazdkowe marzenie”. Każde dziecko stworzyło niepowtarzalny list do Świętego Mikołaja w którym opowiedziało o swoich najskrytszych marzeniach i pragnieniach. Dzieci prosiły Świętego Mikołaja m.in. o rower, zegarek, gry komputerowe, ale nie zabrakło także próśb o dobre domy dla zwierząt, karmę       i zabawki dla schroniska. Wiceburmistrz słuchając marzeń trzecioklasistów związanych          z pomocą zwierzętom obiecał klasie wspólną wycieczkę do schroniska, by razem pójść na spacer z jego podopiecznymi. Już nie możemy się doczekać! Akcja „Gwiazdkowe marzenie” będzie miała swój finał w grudniu, dzieci przekazały swoje listy redakcji „Super Expressu”      i panu wiceburmistrzowi, być może niektóre z dziecięcych marzeń spełnią się jeszcze przed świętami, bardzo na to liczymy!