STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A
< Powrót

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego zawsze jest ważnym wydarzeniem w życiu szkoły. Wiele radości sprawia spotkanie z przyjaciółmi, nieco mniej przyjemna wydaje się perspektywa szkolnej rutyny.

Niemniej jednak pierwsze wrześniowe spotkanie upłynęło nam w bardzo miłym nastroju. Pani dyrektor powitała uczniów i rodziców, przedstawiła nauczycieli uczących w poszczególnych oddziałach, życzyła wszystkim wspaniałego roku szkolnego, twórczego i pełnego inspiracji. Podkreśliła, że najbardziej jej zależy, abyśmy pamiętali o tym, że stanowimy jedną rodzinę, że chciałaby, abyśmy traktowali szkołę jak swój drugi dom i że wszyscy powinniśmy zadbać o poczucie bezpieczeństwa i jak najlepszą atmosferę. Podczas apelu powitalnego została także przywołana inna ważna kwestia: 1 września minęło 80 lat od wybuchu II wojny światowej. Wspominaliśmy tę rocznicę, wskazując na bohaterstwo polskich żołnierzy i genezę konfliktu.

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele – wspaniałego roku szkolnego 2019/2020!