STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A
< Powrót

Spotkanie autorskie z Tomaszem Jastrunem

W marcu ogłoszony został konkurs szkolny dla klas 4-6, w którym uczniowie mieli za zadanie napisanie opowiadania związanego ze szkołą i codziennymi uczniowskimi doświadczeniami. Prace, które wpłynęły, zostały przekazane do oceny panu Tomaszowi Jastrunowi. Decyzją jurora (pan Jastrun jest literatem - poetą, prozaikiem, felietonistą, krytykiem literackim) nagrodzonych zostało 16 tekstów. Ich autorzy otrzymali egzemplarz książki pana Jastruna "Antoś i jeszcze ktoś" z autografem autora. Pan Tomasz Jastrun spotkał się z uczniami, aby porozmawiać o pomysłach na drugą część przygód Antosia, wysłuchać propozycji dotyczących tytułu powstającej książki, poznać opinie uczestników co do sposobu dalszego budowania postaci. Spotkanie było ważne oraz owocne: i dla jego młodych uczestników i dla wyjątkowego gościa.