Ubezpieczenie 2021/2022

Szanowni Państwo,
W trosce o bezpieczeństwo naszych najbliższych, przygotowaliśmy dla Państwa program ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży na rok 2021/2022. Program dedykowany jest dla:

· uczniów uczęszczających do placówek m.st. Warszawy,
· dzieci pracowników jednostek m.st. Warszawy, które uczęszczają do szkół / przedszkoli poza Warszawą.

W związku z powyższym zapraszamy Państwa do uczestnictwa w webinarze poświęconym temu ubezpieczeniu. Podczas webinaru omówimy zakres ubezpieczenia oraz sposób zawarcia ubezpieczenia. Ponadto postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

17.09.2021 r. godzina 10:00 – https://liblink.pl/nE6pXtSQ3C

Aby wziąć udział w webinarze, należy wejść przez link. Uczestnictwo w webinarze jest dobrowolne i bezpłatne.

Edyta Bieńkowska
Starszy Broker Specjalista, Risk Management
M +48 603 063 984
Marsh Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa
www.marsh.pl

2020/2021

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że jako konsorcjum brokerskie Marsh / Supra Brokers na zlecenie Miasta Stołecznego Warszawy przeprowadziliśmy w ramach Prawa Zamówień Publicznych konkurs ofert na ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2020/2021, na podstawie którego wyłoniliśmy najkorzystniejszą ofertę ochrony w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Uniqa S.A., skierowaną do wszystkich jednostek oświatowych Miasta Stołecznego Warszawy.

Propozycja obejmuje możliwość przystąpienia dzieci do ubezpieczenia w formie online na stronie www.nnw24.pl za pośrednictwem której każdy rodzic indywidualnie wybiera wariant ubezpieczenia dla swojego dziecka i opłaca składkę.

Robert Walczak
Manager Ubezpieczeń Pracowniczych i Osobowych