STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A

Nauczyciele

Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2020/2021


Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi

p. Magdalena Księżopolska

Wicedyrektor

p. Piotr Franecki


ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

klasa 0 a

p. Anna Pertyszyn
p. Wiktorija Żychowicz

klasa 0 b

p. Sylwia Senator
p. Anna Szlachta

klasa 0 c

p. Hanna Radziwończyk
p. Anna Grygoruk

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

klasa 1 a

p. Małgorzata Andziak-Wólczyńska
p. Sylwia Jączak – pedagog wspierający

klasa 1 b

p. Ewa Zarachowicz
p. Dziurzyńska Anna – pedagog wspierający

klasa 2 a

p. Anna Redecka
p. Małgorzata Skibińska – pedagog wspierający

klasa 2 b

p. Jolanta Kilczuk
p. Aleksandra Holender – pedagog wspierający

klasa 2 c

p. Mirosława Michałowska
p. Monika Patrowicz – pedagog wspierający

klasa 3 a

p. Bożena Puchalska
p. Joanna Giermakowska – pedagog wspierający

klasa 3 b

p. Aleksandra Rutyna
p. Lidia Wojda – pedagog wspierający

WYCHOWAWCY W KLASACH 4-8

klasa 4 a

p. Joanna Wakuluk – pedagog wspierający
zastępca – p. Anna Rycaj

klasa 4 b

p. Izabela Krusińscka-Wiącek – pedagog wspierający
zastępca – p.

klasa 4 c

p. Milena Smolska – pedagog wspierający
zastępca – p. Piotr Franecki

klasa 5 a

p. Hanna Pręcikowska – pedagog wspierający
zastępca – p. Monika Mehal

klasa 6 a

p. Agnieszka Szczęśniak
zastępca – p. Magdalena Sierocka

klasa 6 b

p. Danuta Zdziarska
zastępca – p. Katarzyna Gromadzka-Kawka – pedagog wspierający

klasa 6 c

p. Monika Skwarczyło
zastępca – p. Ewa Kruk

klasa 7 a

p. Magdalena Szczypińska
zastępca – p. Katarzyna Brzezińska

klasa 7 b

p. Beata Rafińska – pedagog wspierający
zastępca – p. Monika Żygadło

klasa 8 a

p. Monika Rączka
zastępca – p. Anna Michalik

klasa 8 b

p. Tomasz Grzesik
zastępca – p. Iwona Rodzik

pedagodzy wspierający
p. B. Rafińska, p. H. Pręcikowska, p. M. Patrowicz


NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW

RELIGIA

s. Maksymiliana
kl. Michał Bartak
kl. Damian Dusza

JĘZYK POLSKI

Magdalena Szczypińska
p. Danuta Zdziarska
p. Anna Rycaj

MATEMATYKA

p. Agnieszka Szczęśniak
p. Monika Mehal
p. Dariusz Krzyżek

JĘZYK ANGIELSKI

p. Katarzyna Brzezińska
p. Magdalena Sierocka
p. Emila Sasim
p. Urszula Zdzieborska

JĘZYK HISZPAŃSKI

p. Cebeza Jimenez Elkin Hernando

HISTORIA i WOS

p. Iwona Rodzik
p. Katarzyna Brzezińska

PRZYRODA i BIOLOGIA

p. Anna Michalik
p. Monika Rączka

GEOGRAFIA

p. Anna Michalik

CHEMIA

p. Grażyna Chludzińska

FIZYKA

p. Gabriela Bobrzak

PLASTYKA, TECHNIKA, ZAJ. TECHNICZNE

p. Ewa Kruk

INFORMATYKA, ZAJ.KOMPUTEROWE

p. Monika Mehal
p. Monika Skwarczyło
p. Agnieszka Szczęśniak

WYCHOWANIE FIZYCZNE

p. Małgorzata Paciorek
p. Tomasz Grzesik
p. Marek Chrański
p. Artur Szmejchel

MUZYKA

p. Cebeza Jimenez Elkin Hernando
p. Danuta Zdziarska

EDUKACJA dla BEZPIECZEŃSTWA

p. Wojciech Sobota

WYCHOWANIE do ŻYCIA w RODZINIE

p. Monika Rączka

ETYKA

p. Piotr Franecki

ŚWIETLICA

p. Beata Łaszkiewicz – kierownik świetlicy
p. Barbara Dzięgielewska
p. Agata Ługowska
p. Jolanta Rajecka
p. Boguszewska Renata

BIBLIOTEKA

p. Monika Skwarczyło

POMOC MEDYCZNA

pielęgniarka – p. Anna Ignatowicz