STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A

Nauczyciele

Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2022/2023


Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi

p. Magdalena Księżopolska

Wicedyrektor

p. Beata Łaszkiewicz


ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

klasa 0 a

wychowawca – p. Anna Redecka
nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne – p. Monika Patrowicz
wychowawca II. – p. Wiktorija Żychowicz, Aleksandra Rutyna, Renata Boguszewska

klasa 0 b

wychowawca – p. Jolanta Kilczuk
nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne – p. Aleksandra Holender
wychowawca II. – p. Wiktorija Żychowicz, Aleksandra Rutyna, Renata Boguszewska

klasa 0 c

wychowawca – Renata Boguszewska
nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne – p. Eliza Bogusz
wychowawca II. – p. Wiktorija Żychowicz, Aleksandra Rutyna, Renata Boguszewska


NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

klasa 1 a

p. Elżbieta Balcerzak
p. Katarzyna Milewska – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne

klasa 1 b

p. Eliza Szymańska-Słok
p. Marta Pisarek – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne

klasa 1 c

p. Magdalena Krugły
p. Lidia Wojda – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne

klasa 2 a

p. Anna Szlachta
p. Jolanta Rajecka – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne

klasa 2 b

p. Sylwia Senator
p. Judyta Chmielewska – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne

klasa 2 c

p. Hanna Radziwończyk
p. Marta Pisarek – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne

klasa 3 a

p. Małgorzata Andziak-Wólczyńska
p. Anna Dziurzyńska/ p. Ewa Zarachowicz
– nauczyciele współorganizujący nauczanie integracyjne

klasa 3 b

p. Ewa Zarachowicz
p. Anna Dziurzyńska – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne

WYCHOWAWCY W KLASACH 4-8

klasa 4 a

p. Małgorzata Skibińska – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne
zastępca – p. Iwona Rodzik

klasa 4 b

p. Anna Rycaj – wychowawca
zastępca – p. Magdalena Sierocka
p. Agata Prokosińska – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne

klasa 4 c

p. Edyta Maroszek – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne
zastępca – p. Klaudia Lisowiec

klasa 5 a

p. Joanna Giermakowska – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne
zastępca – p. Małgorzata Paciorek

klasa 5 b

p. Beata Rafińska – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne
zastępca – p. Katarzyna Brzezińska

klasa 6 a

p. Joanna Wakuluk – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne
zastępca – p. Dorota Niewiadomska

klasa 6 b

p. Izabela Krusińska-Wiącek – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne
zastępca – p. Danuta Zdziarska

klasa 6 c

p. Paulina Mika – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne
zastępca – p. Ewa Kruk

klasa 7 a

p. Hanna Pręcikowska – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne
zastępca – p. Monika Mehal

klasa 8 a

p. Agnieszka Szczęśniak
zastępca – p. Anna Michalik

klasa 8 b

p. Katarzyna Gromadzka-Kawka – nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne
zastępca – p. Monika Rączka

klasa 8 c

p. Monika Skwarczyło
zastępca – p. Beata Zielonka


NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW

RELIGIA

p. Elżbieta Menes – s. Bakhita
p. Ilona Miąskiewicz

JĘZYK POLSKI

p. Klaudia Lisowiec
p. Anna Rycaj
p. Beata Zielonka

MATEMATYKA

p. Agnieszka Szczęśniak
p. Monika Mehal
p. Dorota Niewiadomska

JĘZYK ANGIELSKI

p. Emila Borowa
p. Katarzyna Brzezińska
p. Magdalena Sierocka
p. Mirosław Musiałek

JĘZYK HISZPAŃSKI

p. Wioleta Miszewska

HISTORIA i WOS

p. Iwona Rodzik
p. Katarzyna Brzezińska

PRZYRODA i BIOLOGIA

p. Anna Michalik
p. Monika Rączka

GEOGRAFIA

p. Anna Michalik

CHEMIA

p. Beata Rafińska

FIZYKA

p. Magdalena Baldy

PLASTYKA, TECHNIKA, ZAJ. TECHNICZNE

p. Ewa Kruk

INFORMATYKA, ZAJ.KOMPUTEROWE

p. Monika Mehal
p. Monika Skwarczyło
p. Agnieszka Szczęśniak

WYCHOWANIE FIZYCZNE

p. Małgorzata Paciorek
p. Tomasz Grzesik
p. Marek Chrański
p. Artur Szmejchel

MUZYKA

p. Danuta Zdziarska

EDUKACJA dla BEZPIECZEŃSTWA

p. Wojciech Sobota

WYCHOWANIE do ŻYCIA w RODZINIE

p. Monika Rączka

ETYKA

p. Dorota Niewiadomska

ŚWIETLICA

p. Adrian Koga – kierownik świetlicy

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY:
p. Barbara Dzięgielewska
p. Krystian Gajosz
p. Emilia Borowa
p. Klaudia Lisowiec
Miriam Maziarz
Agata Prokosińska
p. Mirosława Michałowska
p. Marcelina Sankowska
p. Anna Słupkowska
p. Małgorzata Świerżewska
p. Joanna Wakuluk
Danuta Zdziarska
Ewa Zarachowicz

BIBLIOTEKA

p. Monika Skwarczyło

POMOC MEDYCZNA

pielęgniarka – p. Anna Ignatowicz