STRONA GLÓWNA
Wielkość czcionki A A A

Dyrektorzy

Dyrektorzy szkoły


15.01.2009 r. – do chwili obecnej

Dyrektor szkoły – p. Magdalena Księżopolska


Zastępca dyrektora

15.01.2009 r. – 30.11.2011 r.
p. Bożena Ragus

1.12.2011 r. – 4.03.2021 r.
p. Gabriela Bobrzak

1.04.2021 r. – do chwili obecnej
p. Piotr Franecki

1.12.1995r. – 14.01.2009 r.

Dyrektor szkoły – p. Danuta Żendzian


Zastępca dyrektora

1.12.1995r. – 31.08.1996 r.
p. Danuta Sarna

1.09.1996r. – 31.08.1998 r.
p. Mirosława Wielogórska

1.09.1998r. – 14.01.2009 r.
p. Mirosława Michałowska

1.09.1982r. – 1.12.1995 r.

Dyrektor szkoły – p. Maria Kaszkur


Zastępca dyrektora

1.09.1982r. – 31.08.1992 r.
p. Krystyna Szymanowska

1.09.1992r. – 1.12.1995 r.
p. Danuta Sarna

1.09.1975r. – 31.08.1982 r.

Dyrektor szkoły – p. Wiesława Duda


Zastępca dyrektora

1.09.1975r. – 14.10.1975 r.
p. Maria Andrzejewska

15.10.1975r. – 31.08.1982 r.
p. Barbara Dejnarowicz

1.09.1963 r. – 31.08.1975 r.

Dyrektor szkoły – p. Władysław Miciak

Zastępca dyrektora – p. Maria Andrzejewska

1.09.1962r. – 31.08.1963 r.

Dyrektor szkoły – p. Jadwiga Góralczyk

Zastępca dyrektora – p. Maria Andrzejewska