DNI OTWARTE w oddziałach przedszkolnych

Już za chwilę rodzice będą podejmowali decyzję, gdzie 1 września ich dzieci rozpoczną rok przedszkolnej edukacji. Na Woli w każdej szkole podstawowej działa nowoczesna, bezpieczna i przyjazna dla sześciolatków zerówka. Każda z dziewiętnastu placówek zapewnia dzieciom wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, doskonale wyposażone sale dydaktyczne i certyfikowane place zabaw.

DNI OTWARTE W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

Od 11 do 22 stycznia 2021 roku w godzinach 9:00–15:00 wszystkie szkoły podstawowe zapraszają dzieci i rodziców na indywidualne spotkania i zapoznanie się z ofertą edukacyjną dla sześciolatków na rok szkolny 2021/2022. W celu umówienia się na spotkanie, wystarczy się skontaktować z wybraną placówką.

Szkoła Podstawowa nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej
ul. Elekcyjna 21/23
e-mail: sp236@edu.um.warszawa.pl

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji wolskich oddziałów przedszkolnych

W ramach bonu sześciolatka wolskie szkoły zapewniają:
• 2 razy w tygodniu – zajęcia z języka angielskiego w ramach programu „Wolski poliglota”,
• 2 razy w tygodniu – zajęcia rytmiki lub gimnastyki korekcyjnej,
• raz w tygodniu – „Matematyka nietrudna dla smyka”,
• raz w tygodniu – zajęcia wspierające kreatywność, np. robotyka, szachy,
• raz w semestrze, w ramach edukacji kulturalnej – wyjścia do kina, teatru lub muzeum,
• w okresie zimowym –  program dożywiania każdego dziecka „Zdrowa kanapka”,
• komplet materiałów plastycznych i artykułów papierniczych dla wszystkich grup sześciolatków na początku roku szkolnego.

Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA